Кондиціонер Fujico FMA-09HRDN1 25 м²
Відео 3Фото 10 |
Fujico FMA-09HRDN1 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від 10 °C
Споживання:830/750 Вт, клас охолодження A+, обігріву A
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики FMA-09HRDN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujico FMA-09HRDN1 25 м²
Усі ціни 11 →Кондиционер FUJICO Standart DC INVERTER FMA-09HRDN1 | 17 100 грн. |
Кондиціонер Fujico FMA-09HRDN1 | 17 550 грн. |
Кондиционер fujico fma-09hrdn1 | 12 882 грн. |
Кондиціонер Fujico Standart DC Іnverter FMA-09HRDN1 | 17 550 грн. |
Спліт-система Fujico FMA-09HRDN1 | 12 366 грн. |
ще 6 пропозицій
зовнішній блок норм не шумний. внутрішній для спальні не годиться. шумний. 36-38 децибел і чути його. споживання електроенергії відповідає заявленим характеристикам зовнішній вигляд норм. зовнішній блок не вібрує і не шумить. охолоджує більш-менш. гріє теж менш. на 4ку кондів шумний внутрішній блок. для офісу норм, але для спальні не дуже |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Fujico FMA-09HRDN1
Ціни на Fujico FMA-09HRDN1 |
---|---|---|---|---|
Fujico FMA-07HRDN1 20 м² | від 11 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Fujico FMA-09HRDN1 25 м² | від 12 366 грн. | 11 пропозицій | ||
Fujico FMA-12HRDN1 35 м² на 1 блоки(ів) | від 13 662 грн. | 15 пропозицій | ||
Fujico FMA-18HRDN1 50 м² | від 33 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Fujico FMA-24HRDN1 70 м² | від 30 537 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →