Жорсткий диск Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F3904-L120 12 ТБ S26361-F3904-L120
134 122 грн. Купити! Жорсткий диск Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F3904-L120 12 ТБ S26361-F3904-Tehnoexpert.com.uaМенше року (Львів) Поскаржитись |
Fujitsu S26361-F3904-L120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F3904-L120
Ціни на Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F3904-L120 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L200 2 ТБ S26361-F5636-L200 | від 12 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F5636-L400 4 ТБ | від 11 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SATA 7.2K 3.5" S26361-F3904-L120 12 ТБ S26361-F3904-L120 | від 134 122 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо