Жорсткий диск Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5600-L100 1 ТБ S26361-F5600-L100
Fujitsu S26361-F5600-L100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5600-L100 1 ТБ S26361-F5600-L100
Fujitsu 2,5" 1000GB 7200 RPM (S26361F5600L100) | 22 360 грн. |
Fujitsu 2,5" 1000GB 7200 RPM (S26361F5600L100) | 22 919 грн. |
Fujitsu 2,5" 1000GB 7200 RPM (S26361F5600L100) | 23 478 грн. |
Модификації Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5600-L100
Ціни на Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5600-L100 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F4482-L530 300 ГБ 15000 об/хв | від 14 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5531-L560 600 ГБ S26361-F5531-L560 | від 25 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5730-L160 600 ГБ S26361-F5730-L160 | від 34 519 грн. | 1 пропозиція | ||
Fujitsu SAS 2.5" S26361-F5600-L100 1 ТБ S26361-F5600-L100 | від 22 360 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо