Укулеле Fzone FZU-003
Fzone FZU-003
Тип:укулеле
Розмір:сопрано
Дека:агатіс
Бридж:сонокелін
Нижня дека:агатіс
Гриф:липа, 12 ладів(у)
Обичайка:агатіс
Накладка грифа:сонокелін
Всі характеристики
Характеристики FZU-003
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fzone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fzone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fzone FZU-003
Усі ціни 6 →Укулеле FZONE FZU-003 (Blue) | 1 404 грн. |
Укулеле FZONE FZU-003 (Green) | 1 404 грн. |
Укулеле FZONE FZU-003 (Pink) | 1 404 грн. |
Укулеле FZONE FZU-003 (Red) | 1 404 грн. |
Укулеле FZONE FZU-003 (White) | 1 404 грн. |
Укулеле FZONE FZU-003 (Yellow) | 1 404 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →