Стайлер GA.MA Urban
GA.MA Urban |
|
Компактний праску від італійського бренду GA.MA, який добре підходить для щоденного витягування і випрямлення волосся будь-якої довжини. Прилад дуже компактний, довжина — 18 см, а вага не перевищує 140 г. Пристрій може виявитися незамінною річчю як в будинку, так і під час подорожі. З його допомогою можна швидко привести в порядок укладання. Стайлер оснащений пластинами з турмаліновим покриттям, яке забезпечує рівномірне нагрівання робочої поверхні.
Завдяки такому покриттю, волосся не перегріваються, не ушкоджуються, набувають гладкість і блиск. Ширина пластини становить 20 мм, що дозволяє захоплювати досить широку пасмо, не витрачаючи багато часу на укладку. Стайлер GA.MA Urban працює від мережі, після включення в розетку пристрій нагрівається менше, ніж за 1 хвилину. Утюжок також можна використовувати для накрутки волосся. Користуватися їм максимально просто, оскільки не потрібно регулювати температуру, адже пристрій працює в одному універсальному температурному режимі. Поворотний триметровий кабель дозволяє використовувати праску в тому числі і у салонних умовах, він не заплутується і не буде обмежувати рухи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GA.MA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GA.MA.
Купити GA.MA Urban
Усі ціни 6 →Праска для волосся Ga.Ma P21. Urban City Red | 1 004 грн. |
Праска для волосся з плаваючими пластинами Gama Urban Rainbow | 1 382 грн. |
Утюг для волосся з плаваючими пластинами Gama Urban City | 1 382 грн. |
Праска для волосся Gama Urban | 1 056 грн. |
Випрямляч GA.MA TOURMALINE URBAN SNAKE | 1 151 грн. |
Випрямляч GA.MA TOURMALINE URBAN RAINBOW | 1 151 грн. |
Утюжок оснащений керамічними пластинами з турмаліновим покриттям, тому волосся легко прослизають між ними. Особливий шар Nano Silver з срібними частками передбачений для антибактеріального захисту волосся. Використовувати GA.MA Urban дуже просто – випрямляч працює в одному температурному режимі, тому не потрібно відволікатися на перемикачі.
Головна особливість – компактність
Довжина випрямляча – 18 см, а значить, його легко можна захопити з собою на роботу, в подорож або поїздку. При невеликих розмірах, ширина пластини становить 20 мм, чого достатньо для опрацювання невеликих та середніх пасів. Враховуючи габарити, вага пристрою – всього 140 грам, як у сучасного смартфона. Такий стайлер без проблем поміститься в жіночій сумочці, а єдине, що в ньому значних розмірів – це шнур (3 метри), який максимально віддаляє вас від розетки. Шнур – поворотний і не перекручується, є гачок.
Молодіжний і функціональний
Перше, що кидається в очі – яскрава палітра: зелений, бірюзовий, фіолетовий і навіть колір фуксії. Стиль – «фішка» лінійки Urban.
Щоб нагріти вирівнювач до 200 градусів, потрібно почекати всього 20 секунд. І ще «бонус», який є у багатьох, але не у всіх прасок (наприклад, немає в BaByliss BAB2512TTE) – їм можна завити локони, завдяки округленим краях.
Мандрівниці, бізнес-леді і просто зайняті дами будуть в захваті від простоти і компактності прасування. Купуєте юної модниці перший утюжок – вибирайте її улюблений колір. А консервативні жінки оцінять лаконічність приладу. Модель «народжена» для тих, хто цінує реальну користь, а не даремні кнопки і функції. Здавалося б, в ньому немає нічого особливого, але є все, що потрібно – температура, швидкість нагріву, дбайливий догляд.
- Бірюзовий
- Зелений
- Фіолетовий
- Червоний