Фен GA.MA Leggero Ozone Ion 4D
GA.MA Leggero Ozone Ion 4D |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GA.MA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GA.MA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GA.MA Leggero Ozone Ion 4D
ФЕН GA.MA LEGGERO OZONE+ION+4D THERAPY 2400 W (2 насадки, дифузор) | 2 165 грн. |
Фен для волосся Ga.Ma Leggero ion 4D therapy | 2 900 грн. |
Фен для волосся Ga.Ma Leggero Ozon-Ion A21.LEGGEROION.4D 2400 Вт | 2 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →