Бінокль Galileo 20x50 (G2050L)
Відео 6Фото 6 |
Galileo 20x50
Кратність збільшення:20 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:56 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:750 г
Всі характеристики
Характеристики 20x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Galileo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Galileo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Galileo 20x50
Усі ціни 25 →Потужний тактичний бінокль Galileo ART-7352 20x50 Водонепроникний Бінокль | 1 550 грн. |
Бінокль GALILEO W6 20X50 Алюмінієвий сплав, гума, пластик | 1 412 грн. |
Бінокль із чохлом Galileo скло ART-7352 W6 (20x50) Чорний | 1 345 грн. |
Бінокль Galileo BW6 7352, 20X50 м | 1 302 грн. |
Бінокль GALILEO W6 20X50 (7352) | 1 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →