Вентилятор Gamemax FN-12Rainbow-C9
Фото 9 |
Gamemax FN-12Rainbow-C9
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики FN-12Rainbow-C9
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax FN-12Rainbow-C9
Усі ціни 19 →GAMEMAX Rainbow-C9 (FN-12Rainbow-C9) FN-12RAINBOW-C9 | 269 грн. |
Gamemax FN-12Rainbow-C9 | 289 грн. |
Кулер для корпусу FN-12Rainbow-C9 FN-12Rainbow-C9 | 253 грн. |
GameMax Gamemax FN-12Rainbow-C9 | 253 грн. |
GAMEMAX Вентилятор FN-12Rainbow-C9 | 319 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →