Машинка для стрижки Gamma Piu Cyborg (PTOCYBORGIT)
Відео 3Фото 12 |
Gamma Piu Cyborg |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamma Piu Cyborg
Машинка для стрижки Gamma Piu Cyborg (PTOCYBORGIT) PTOCYBORGIT | 9 700 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Gamma Piu Cyborg | 8 774 грн. |
Тример Gamma Piu Cyborg HT00049 | 8 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →