Верхній душ Globus Lux Tropic SQ-0250
Globus Lux Tropic SQ-0250 250 мм300 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Tropic SQ-0250
Усі ціни 14 →Вбудований верхній душ квадратний GLOBUS LUX SQ-0250 250x250мм хром пласти | 1 116 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux SQ-0250 | 1 116 грн. |
GLOBUS SQ-0250 | 1 116 грн. |
Душова лійка Globus Lux SQ-0250 8694900304190330 | 1 116 грн. |
Верхний душ Globus Lux Tropic SQ-0250 000013417 | 949 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Globus Lux Tropic SQ-0250
Ціни на Globus Lux Tropic SQ-0250 |
---|---|---|---|---|
Globus Lux Tropic SQ-0250 | від 949 грн. | 22 пропозиції | ||
Globus Lux Tropic SQ-0300 | від 1 377 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →