Душова система Gappo G7101
Фото 4 |
Gappo G7101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G7101
Усі ціни 7 →Душова система прихованого монтажу GAPPO із верхнім душем латунна хром G71 | 6 087 грн. |
Вбудований змішувач для душу Gappo G7101 хром | 6 087 грн. |
Вбудований змішувач для душу GAPPO G7101, хром (1037426) | 6 087 грн. |
Вбудований змішувач для душу GAPPO G7101, хром 1037426 | 6 087 грн. |
Вбудована душова система GAPPO G7101, хром | 6 087 грн. |
Душова система прихованого монтажу GAPPO G7101 1037426 200мм хром латунь 1 | 6 087 грн. |
Вбудований змішувач для душу GAPPO G7101, хром | 6 087 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →