Ручний масажер Garett Beauty Powerful
Відео 3Фото 10 |
Garett Beauty Powerful |
|
На сенсорному дисплеї відображається рівень інтенсивності масажу та стан акумулятора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett Beauty Powerful
Масажер Garett Beauty Powerful | 7 339 грн. |
Garett Beauty Powerful | 7 518 грн. |
Ручной массажер Garett Beauty Powerful Black | 7 521 грн. |
Ручной массажер Garett Beauty Powerful Silver | 7 521 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →