Пинпоинтер Garrett Pro-Pointer AT Z-Lynk (1142200)
Відео 2Фото 4 |
Garrett Pro-Pointer AT Z-Lynk
Тип:підводний
Принцип роботи:VLF
Кількість частот:1 шт
Частота виявлення:11.5 кГц
Вага:0.2 кг
Вбудовані підсвічування і гребінь для очищення знахідок. Z-Lynk — технологія бездротової передачі сигналу.
Пінпоінтер з високим ступенем захисту від пилу та вологи. Виробник гарантує водонепроникність приладу при зануренні на глибину до 6 м. Корпус виготовлений з помаранчевого пластику. На ньому є гребінь для очищення знахідок та лінійка (в сантиметрах та дюймах) для фіксації глибини виявлення предметів. Особливістю піппоінтера Garrett Pro-Pointer AT Z-Lynk, яка відрізняє його від інших детекторів того ж виробника, є можливість підтримувати бездротовий зв'язок із навушниками системи Z-Lynk. При наближенні до мети частота звуку та інтенсивність вібровідгуку підвищуються. Прилад має світлодіодне підсвічування. В комплект входять чохол для носіння на ремені та батарея типу "Крона", від якої детектор може працювати до 30 годин.
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
У пошуках скарбів: як вибрати металошукачДільні поради щодо вибору металошукача для початківців.
Всі характеристики
Характеристики Pro-Pointer AT Z-Lynk
|
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garrett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garrett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garrett Pro-Pointer AT Z-Lynk
Усі ціни 7 →Металошукач Garrett PRO-Pointer AT Z-Lynk | 7 292 грн. |
Металлоискатель Garrett PRO-Pointer AT Z-Lynk | 7 193 грн. |
Металошукач Garrett PRO-Pointer AT Z-Lynk | 7 392 грн. |
Пінпоінтер Garrett Pro-Pointer AT Z-Lynk 1708 | 7 700 грн. |
Garrett Металошукач Garrett PRO-Pointer AT Z-Lynk | 7 392 грн. |
Металошукач Garrett PRO-Pointer AT Z-Lynk | 9 793 грн. |
Металошукач Garrett PRO-Pointer AT Z-Lynk | 11 242 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості металошукача Garrett Pro-Pointer AT Z-Lynk:
- Габаритні розміри: 22.9x3.8x2.2 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →