Пинпоинтер Garrett Pro-Pointer AT (1140900)
Відео 46Фото 5 |
Легкий і компактний універсальний металошукач-пінпойнтер від провідного виробника пошукової техніки. З його допомогою можна виявляти металеві предмети під шаром грунту і встановити їх місце розташування з високою точністю (до 1-2 см). Призначений для використання в зв'язці з класичними металошукачами. Спочатку за допомогою металошукача визначається приблизне місце розташування шуканого предмета, а потім для більш точного пошуку застосовується пінпойнтер.
Яскравий помаранчевий колір запобіжить втрату в грунті або під водою, що часто трапляється з такими мініатюрними пристроями. Незважаючи на свої скромні габарити, це надійний і функціональний прилад в герметичному корпусі здатний працювати в будь-яких погодних умовах і під водою (на глибині до 3 м). Прилад має два режими налаштування: автоматичний, коли не потрібно турбуватися про налаштування і відразу можна починати пошук, і ручний для більш тонкого регулювання в певних умовах.
Металошукач Garrett Pro-Pointer AT володіє хорошою чутливістю до дрібних предметів, яку можна налаштувати за допомогою режиму регулювання. Користувач може вибрати зручний для нього режим оповіщення виявлення знахідок-звуковий, віброрежим або їх комбінацію. Крім того, прилад має спеціальний режим тривоги, який спрацьовує при його втраті. Корисною особливістю пристрою можна вважати спеціальну лінійку для вимірювання глибини занурення в грунт.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garrett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garrett.
Купити Garrett Pro-Pointer AT
Усі ціни 9 →Металлоискатель Грунтово-подводный металлоискатель Garrett Pro-Pointer At | 3 699 грн. |
Металошукач Garrett Pro-Pointer AT | 7 292 грн. |
Металлоискатель Garrett Pro-Pointer AT | 6 958 грн. |
Металошукач Garrett Pro-Pointer AT | 7 392 грн. |
Пінпоінтер Garrett Pro-Pointer AT 1543 | 7 392 грн. |
Найкраще з того ще є зараз на ринку Батарейки (кроні) вистачає надовго, чіткий сигнал + вібрація, вологозахист. Дуже яскравий колір корпусу - не загубиш ненароком + він любить подавати сигнали час від часу, щоб не загубитися. Вибір чутливості. Що мені особливо понравилось, так це ті, що його не глючити на ґрунтах, які сильно залиті міндобривом (поля). У комплекті є кобура на пояс + шнурок на руку. Особливо мені допоміг знайти не один десяток монеток. Використовую як помічника здебільшого Euro Ace. Абсолютно задоволений тим, що не економивши і купивши цю "морквину", маю тільки позитивні емоції Ця крихітка недостатків не має, беріть і не пожалкуєте Александр Ч: користуюся Garrett Pro-Pointer AT більше року |
- Габаритні розміри: 22.9x3.8x2.2 см