Мийка високого тиску Gartner PWA-2050 T (847663)
Фото 4 |
Gartner PWA-2050 T |
|
Надійна і недорога мийка високого тиску побутового класу із барабаном для п'ятиметрового армованого шланга, транспортувальні колесами, вбудованим фільтром і ергономічним пістолетом з трьома насадками. Виробником позиціонується як доступний продукт середній ціновій категорії, призначений для домашнього використання (з інтенсивністю 2-4 сеансу в тиждень). Три комплектних насадки (керована віялова, грязьова роторна і піногенератор) дозволяють мийки високого тиску Gartner PWA-2050 T без проблем справлятися з очищенням кузова і ходової легкового автомобіля або позашляховика, причепа, квадроцикла, моторолера і велосипеда.
Підійде для обслуговування невеликої сільськогосподарської техніки (мотоблок, мотокультиватор), садового інвентарю та інструментів. Легко змиє пил і пісок з асфальтованих, плиткових і кам'яних доріжок, зовнішніх сходів, стін і огорож. Відмиє фасад будинку і терасу. Мийка оснащена довговічною помпою, що функціонує в зв'язці з продуктивним колекторним електродвигуном (2000 Вт). Така пара забезпечує помірну продуктивність (6 л/хв) і гідний рівень тиску (до 150 бар). Може працювати в режимі самовсмоктування води з відкритих джерел (бочок або відер).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Купити Gartner PWA-2050 T
Усі ціни 15 →Мийка високого тиску G?rtner PWB-2050 T (847663) | 7 356 грн. |
Мийка високого тиску Gartner PWB-2050 T (847663) | 7 349 грн. |
Мийка високого тиску Gartner PWB-2050 T 847663 | 7 356 грн. |
Мийка високого тиску Gartner PWB-2050 T (847663) | 7 356 грн. |
Мойка высокого давления Gartner pwb-2050 t (847663) | 7 459 грн. |