Мийка високого тиску Nilfisk Core 125-5 Car Wash (128471253)
Відео 1Фото 5 |
Nilfisk Core 125-5 Car Wash |
|
Алюмінієва помпа
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 125-5 Car Wash
Усі ціни 6 →Мінімийка високого тиску Nilfisk Core 125-5 Car Wash (128471253) | 7 206 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 125-5 Car Wash Eu | 6 478 грн. |
Nilfisk Core 125-5 Car Wash | 9 840 грн. |
Nilfisk Core 125-5 Car Wash Eu | 6 636 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk Core 125-5 Car Wash (128471253) | 7 212 грн. |
Nilfisk Core 125-5 Car Wash | 10 080 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →