Плита Gasmaster 3B-03SRBP нержавіюча сталь
Gasmaster 3B-03SRBP нержавіюча сталь 2020 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gasmaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gasmaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gasmaster 3B-03SRBP нержавіюча сталь
Настольная плита GASMASTER 3B-03SRBP | 4 395 грн. |
Настільна плита GasMaster 3B-03SRBP | 4 399 грн. |
Настольная плита GASMASTER 3B-03SRBP | 4 389 грн. |
Настільна плита GasMaster 3B-03SRBP | 4 389 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →