Змішувач Geberit HyTouch 26 115.720.21.1
Фото 3 |
Geberit HyTouch 26 115.720.21.1 |
|
Порційно-натискний змішувач. Антивандальний. Час подачі води (заводська установка) – 8 секунд. Час подачі води (діапазон налаштування): від 3 до 30 секунд.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit HyTouch 26 115.720.21.1
Кран нажимний GEBERIT Type26 хром латунь 115.720.21.1 | 10 226 грн. |
Geberit HyTouch26 115.720.21.1 нажимной, порционный, без функции смешения, | 8 223 грн. |
Натискний порційний кран Geberit WT26 хром 115.720.21.1 | 12 021 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →