Gelius Pro Capsule 4
Відео 1Фото 22 |
Gelius Pro Capsule 4 |
|
Pro Capsule 4 - це внутрішньоканальні TWS навушники від Gelius, оформлені у вигляді двох незалежних білих вкладишів а-ля AirPods. Вони належать до початкового цінового сегменту та розраховані на економних користувачів, які шукають універсальні бездротові навушники з адекватним звучанням, гідною автономністю та можливостями використовувати їх у ролі бездротової hands-free гарнітури.
Вкладиші оснащені 13-мілметровими драйверами, для яких заявлений частотний діапазон від 20 до 20000 Гц. Енергоефективний інтерфейс Bluetooth 5.1 забезпечує стійкий зв'язок зі смартфоном або плеєром на відстані до 10 метрів, а ємність вбудованих акумуляторів гарантує 5 годин безперервного відтворення музики. Кейс-зарядка, що йде в комплекті з навушниками, дозволяє продовжити час автономної роботи в кілька разів. На тлі інших TWS-вкладишів початкового рівня Pro Capsule 4 виділяються завдяки підтримці бездротової зарядки Qi, яка повністю заряджає навушники за 1.5 години. Для управління гучністю, відтворенням та дзвінками відповідає проста та зрозуміла система сенсорного управління.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Купити Gelius Pro Capsule 4
Усі ціни 48 →Бездротові навушники TWS Gelius Pro Capsule 4 GP-TWS-004i Black | 699 грн. |
Наушники Gelius Pro Capsule 4 GP-TWS-004i White | 839 грн. |
Gelius Pro Capsule 4 GP-TWS-004i Bluetooth White | 799 грн. |
GELIUS Pro Capsule 4 GP-TWS-004i White (89892) | 519 грн. |
Наушники Gelius Pro Capsule 4 (White) GP-TWS-004i | 699 грн. |