Стабілізатор напруги Gemix GDX-8000 8 кВА / 5600 Вт (7500007)
Відео 1Фото 1 |
Gemix GDX-8000 8 кВА / 5600 Вт
Тип:релейний
Потужність:8 кВА, активна 5600 Вт
Вхідна напруга:140-260 В
Точність на виході (±):6.8 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Gemix GDX-8000 8 кВА / 5600 Вт
Усі ціни 19 →Стабилизатор напряжения Gemix GDX-8000 | 9 298 грн. |
Стабилизатор напряжения Gemix GDX-8000 | 9 926 грн. |
Gemix Gemix GDX-8000 | 10 180 грн. |
Стабілізатор Gemix GDX-8000 | 9 825 грн. |
Стабилизатор GEMIX GDX-8000 | 10 180 грн. |
ще 14 пропозицій
Херня рідка. Навіть новим не дуже стабілізував напругу. Потім при 220 відключавши як високе напруга. Після ремонту завішавши напругу, включав тільки коли було менше 200 ст. Після перенапруги у мережі стало наоборот. Гарній. Задовольнився ремонтувати. Не тримає напругу. |
Гидота рідкісна! Стабільність напруги далека від заявленої. На ремонти пішло чимало. Чашу терпіння переповнило те, що він видав на виході 260В, коли на вході було 220В. Зовнішній вигляд. Чи не стабільність напруги, часті поломки. користуюся Gemix GDX-5000 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Gemix GDX-8000
Ціни на Gemix GDX-8000 |
---|---|---|---|---|
Gemix GDX-5000 5 кВА / 3500 Вт | від 5 398 грн. | 25 пропозицій | ||
Gemix GDX-8000 8 кВА / 5600 Вт | від 9 298 грн. | 19 пропозицій | ||
Gemix GDX-10000 10 кВА / 7000 Вт | від 9 999 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →