Медіаплеєр Geotex GTX-R10I PRO 2/16
Відео 3Фото 5 |
Geotex GTX-R10I PRO 2/16 16 ГБ / ОЗП 2 ГБ32 ГБ / ОЗП 4 ГБ |
|
Медіаплеєр торгової марки Geotex - це смарт-бокс під управлінням операційної системи Android з відкритим кодом, яка отримала локалізований і адаптований під велику діагональ телевізора інтерфейс. Приставка базується на» движку " Amlogic S905X3 з відеоприскорювачем Mali-G31 і доповнена 2 ГБ оперативної пам'яті. Такий "начинки" досить для відтворення відео у форматі 4K при 60 кадрах за секунду, плавної роботи невимогливих ігор, комфортного перегляду IPTV і контенту різних онлайн-кінотеатрів.
Медіаплеєр Geotex GTX-R10I PRO 2/16 підтримує оновлення програмного забезпечення «по повітрю», а для підключення пристрою до інтернету є не тільки модуль Wi-Fi 5, але і LAN-порт з пропускною здатністю 100 Мбіт/с. Для зв'язку з зовнішніми пристроями передбачені 2 USB, оптичний і AV-вихід, а також кардридер, що дозволяє збільшити місце для зберігання програм і медіафайлів (вбудована пам'ять на 16 ГБ). Ще ТВ-бокс підтримує функцію AirPlay для зручної трансляції відео з «яблучних» пристроїв на ТБ, отримав інформативний дисплей, може комплектуватися як звичайним пультом, так і версією з голосовим управлінням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geotex.
Купити Geotex GTX-R10I PRO 2/16
Усі ціни 9 →Geotex Geotex GTX-R10i PRO 2/16 DDR (S905X3) ANDROID 9.0 | 1 690 грн. |
Медіаплеєр Geotex GTX-R10i pro 2/16 | 1 823 грн. |
Медіаплеєр Geotex GTX-R10i PRO 2/16 | 1 760 грн. |
Медіаплеер Geotex GTX-R10i PRO 2/16 Голос | 2 050 грн. |
Медіаплеєр Geotex GTX-R10i PRO 2/16 | 1 791 грн. |
Модификації Geotex GTX-R10I PRO 2/16
Ціни на Geotex GTX-R10I PRO 2/16 |
---|---|---|---|---|
Geotex GTX-R10I PRO 2/16 | від 1 690 грн. | 9 пропозицій | ||
Geotex GTX-R10I PRO 4/32 | від 1 829 грн. | 23 пропозиції |