Сокира Gerber Formerly Sport Axe II 355 мм 0.6 кг
Фото 3 |
Gerber Formerly Sport Axe II 355 мм 0.6 кг 440 мм 0.9 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber Formerly Sport Axe II 355 мм 0.6 кг
Усі ціни 6 →Сокира Gerber Freescape Hatchet 14 31-002647(1019821) | 2 999 грн. |
Топор Gerber 14" Hatchet Formerly Sport Axe II 31-002647 (1019821) | 2 649 грн. |
Сокира Gerber Freescape Hatchet 14″ Sport Axe II 31-002647 (1019821) 10198 | 2 819 грн. |
Топор Gerber Freescape Hatchet 14" (Sport Axe II) 31-002647 (1019821) | 2 999 грн. |
Сокира Gerber 14" Hatchet Formerly Sport Axe II 31-002647 (1019821) | 2 649 грн. |
Сокира Gerber Freescape Hatchet 14"(Sport Axe II) 31-002647(1019821) (1382 | 2 649 грн. |
Модификації Gerber Formerly Sport Axe II
Ціни на Gerber Formerly Sport Axe II |
---|---|---|---|---|
Gerber Formerly Sport Axe II 355 мм 0.6 кг | від 2 649 грн. | 6 пропозицій | ||
Gerber Freescape Hatchet 440 мм 0.9 кг | від 2 999 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →