Обприскувач Gerrard GS-16
Відео 1Фото 6 |
Gerrard GS-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerrard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerrard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerrard GS-16
Усі ціни 7 →Опрыскиватель аккумуляторный Gerrard GS-16 81443 | 2 148 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gerrard GS-16 111841 | 1 205 грн. |
Обприскувач садовий акумуляторний на 16 літрів Gerrard - GS-16 | 1 610 грн. |
Обприскувач садовий (Без акумулятора) акумуляторний Gerrard - GS-16 на 16 | 890 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gerraard GS-16 16 л (814436) | 1 550 грн. |
Оприскувач аккумуляторний Gerrard GS-16 | 1 422 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gerrard GS-16 (111841) | 1 296 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →