Обприскувач Gartner GBS-16/12
Gartner GBS-16/12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gartner GBS-16/12
Усі ціни 13 →Опрыскиватель аккумуляторный Gärtner GBS-16/12 v2.0 | 1 691 грн. |
Оприскувач садовий акумуляторний G?rtner GBS-16/12 v2.0 | 1 699 грн. |
Оприскувач садовий акумуляторний Gärtner GBS-16/12 v2.0 (853430) | 1 849 грн. |
Обприскувач Gartner GBS-16/12 v2.0 (853430) 853430 | 1 699 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gartner GBS-16/12 (845237) 845237 | 2 200 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Ось таке ставлення до клієнтів від ТОВ "Демікс" (саме вони є представником Гартнера в Україні).
Я дуже шкодую що придбав оприскувач GBS-16/12