Пилосос
Ghibli & Wirbel Power WD 80.2 I TPT (14464010001)
Фото 5 |
Ghibli & Wirbel Power WD 80.2 I TPT |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ghibli & Wirbel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ghibli & Wirbel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ghibli & Wirbel Power WD 80.2 I TPT
Професійний пилосос Ghibli & Wirbel POWER WD 80.2 I 14374010001 | 28 080 грн. |
Пилосос Ghibli & Wirbel POWER WD 80.2 I TPT (UFS SYSTEM) 14464010001 | 34 146 грн. |
Пилосос Ghibli & Wirbel POWER WD 80.2 I TMT (UFS SYSTEM) 14444010001 | 31 707 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →