Біговел Giant Pre 2015 (570000024)
Фото 4 |
Giant Pre 2015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Pre 2015
Усі ціни 6 →Велосипед 12" Giant Pre Girl Розовый One size (85-100 см) 570000025 | 7 200 грн. |
Беговел Giant Pre Girl мадж. 570000025 | 7 200 грн. |
Біговел Giant Pre Girl (Маджесті) 570000025 | 7 177 грн. |
Беговел Giant Pre Girl 2015 (Маджесті) 570000025 | 7 200 грн. |
Біговел Giant Pre Girl (скай) 570000026 | 7 177 грн. |
Беговел Giant Pre Girl 2015 (скай) 570000026 | 7 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →