Біговел PUKY LR 1L
Відео 3Фото 3 |
PUKY LR 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY LR 1L
Усі ціни 9 →Біговел Puky LR 1L 4001 | 6 190 грн. |
Біговел від 2,5 років Puky LR 1L Blue 4001 | 6 190 грн. |
Біговел Puky LR 1L 4024 | 6 190 грн. |
Біговел Puky LR 1L 4066 | 6 190 грн. |
Біговел від 2,5 років Puky LR 1L Red 4024 | 6 190 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда PUKY LR 1L:
- Підставка для паркування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →