Лічильник води Gidrotek E-T 1.6-U cold (000003372)
Фото 3 |
Gidrotek E-T 1.6-U cold |
|
Гарантія від виробника-4 роки
Монтується у вертикальному положенні (клас "А") і в горизонтальному положенні (клас "В"). Може продаватися з монтажними штуцерами в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gidrotek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gidrotek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gidrotek E-T 1.6-U cold
Лічильник для холодної води GIDROTEK E-T 1.6U DN15 1/2" з штуцерами 000003 | 631 грн. |
Счетчик холодной воды Gidrotek E-T 1,6U 1/2″ со штуцером (110мм) 000003372 | 534 грн. |
Лічильник холодної води Gidrotek E-T 1,6U 1/2″ зі штуцером (110мм) 0000170 | 593 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →