Гірськолижний шолом Giro Discord
Відео 1Фото 5 |
Giro Discord |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giro Discord
Усі ціни 7 →Шолом зим. Giro Discord (55,5-59 см, матовий лайм) 8043936 | 4 587 грн. |
Гірськолижний шолом Giro orange box, glow red (Discord-BRT) S 52-55.5 см | 1 931 грн. |
Шолом зим. Giro Discord (55,5-59 см, матовий чорний Rasta) 7052354 | 4 587 грн. |
Шолом зим. Giro Discord (55,5-59 см, матовий синій) 7052360 | 4 587 грн. |
Шолом зим. Giro Discord (59-62,5 см, матовий Dark Shadow) 7052367 | 4 587 грн. |
Шолом зим. Giro Discord (55,5-59 см, матовий оливковий) 8043940 | 4 587 грн. |
Шолом зим. Giro Discord (55,5-59 см, матовий Maroon / Turbulence) 8044818 | 4 587 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →