Гірськолижний шолом Giro Nine Mips
Відео 3Фото 9 |
Giro Nine Mips |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giro Nine Mips
Усі ціни 12 →Шолом зим. Giro Era жіночий (55,5-59 см, фіолетовий) 7052251 | 2 792 грн. |
Шолом зим. Giro Nine Sport Tech (55.5-59см, матовий чорний-синій) 7082445 | 2 792 грн. |
Шолом зим. Giro Nine (55,5-59 см, матовий чорний-червоний) 7072068 | 2 792 грн. |
Шолом зим. Giro Nine (59-62,5 матовий лайм) 7072081 | 2 792 грн. |
Шолом зим. Giro Nine (55.5-59см, матовий-зелений) 7082449 | 2 792 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →