Літня шина Gislaved Com*Speed 2 205/65 R16C 107T
Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Com*Speed 2 205/65 R16C 107T 205/65 R16 105 T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Com*Speed 2 205/65 R16C 107T
Усі ціни 15 →Gislaved Com Speed 2 205/65 R16C 107/105T | 3 910 грн. |
Gislaved Com Speed 2 205/65 R16C 107/105T | 3 792 грн. |
Gislaved Com Speed 2 (205/65R16C 107T) | 3 911 грн. |
Летние шины Gislaved Com Speed 2 205/65 R16C 107/105T 1002416680 | 4 035 грн. |
Gislaved Com*Speed 2 205/65 R16C 107/105T | 4 092 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Gislaved Com*Speed 2 205/65 R16C 107T
Ціни на Gislaved Com*Speed 2 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Gislaved Com*Speed 2 205/65 R16C 105T | від 3 994 грн. | 1 пропозиція | ||
Gislaved Com*Speed 2 205/65 R16C 107T | від 3 779 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →