Литий диск Rial Le Mans 5x15/3x112 ET24 DIA57,1
Фото 3 | від 3 234 до 4 790 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):3 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):24 мм |
Модифікації Rial Le Mans 2
Характеристики
Rial Le Mans 5x15/3x112 ET24 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Le Mans 5x15/3x112 ET24 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Rial LeMans R15 W5 PCD3x112 ET24 DIA57.1 (sterling silver) 160 | 3 301 грн. |
Rial LeMans 5,0x15/3x112 D57,1 ET24 sterling-silver | 3 520 грн. |
Rial LeMans (R15 W5.0 PCD3x112 ET24 DIA57.1) sterling silver | 3 690 грн. |
Диски Rial LeMans 5x15 3x112 ET24 DIA57,1 (sterling silver) | 3 259 грн. |
Rial LeMans 5x15 3x112 ET24 DIA57.1 S | 4 790 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі