Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   GL.iNet

Роутер GL.iNet Slate Plus (GL-A1300)

Фото - Wi-Fi адаптер GL.iNet Slate Plus
Відео 1Фото 10
GL.iNet Slate Plus
WAN:Ethernet, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:400 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:2 антен(и), незнімні
Портативний роутер для подорожей. Операційна система OpenWrt. Швидкість VPN до 170 Мбіт/с WireGuard та до 28 Мбіт/с OpenVPN.
Всі характеристики
Характеристики Slate Plus
Колір
Тип пристроюроутер
Вхід даних (WAN-port)Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Частотний діапазон2.4 ГГц
5 ГГц
Діапазони роботидводіапазонний (2.4 ГГц та 5 ГГц)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц400 Мбіт/с
Макс. швидкість при 5 ГГц867 Мбіт/с
Смуга пропускання80 МГц
Підключення LAN
WAN1 порт
1 Гбіт/с
LAN2 порти
1 Гбіт/с
USB-A 5Gbps1 шт.
Антена і передавач
Wi-Fi антен2 шт.
Тип антензовнішня
Антен на 2.4 / 5 ГГц2 шт.
Апаратна частина
ПроцесорQualcomm IPQ4018
Кількість ядер4
Тактова частота0.72 ГГц
Оперативна пам'ять256 МБ / DDR3L /
Flash-пам'ять128 МБ / 4 МБ NOR, 128 МБ NAND /
Функції
Функції та можливостібалансування навантаження (Dual WAN)
резервування каналу
NAT
режим моста
репітер
мережевий екран (Firewall)
ДодатковоDHCP-сервер
файл-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
Інше
Живлення від USB-C
Споживана потужність6.5 Вт
Робоча температура0 °C ~ +40 °C
Габарити118x84x33 мм
Вага181 г
Офіційний сайтgl-inet.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Маркування виробника
GL-A1300

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити GL.iNet Slate Plus

Усі ціни 9 →

GL-iNet Маршрутизатор GL-iNet Slate Plus (GL-A1300)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
5 899 грн.

GL.iNet GL-A1300 — Wi-fi маршрутизатор 802.11n 2.4/5 ГГц (Вітрина) GL-A1300/sale

Wi-fi маршрутизатор 802.11n 2.4/5 ГГц
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
5 999 грн.

VPN-роутер GL.iNet Slate Plus (GL-A1300)

GL.iNet Slate Plus (GL-A1300) — це компактний дводіапазонний VPN-роутер для дому, квартири, невеликого офісу або подорожей, д... щее потрібен стабільний інтернет, захищена мережа та VPN одразу для всіх пристроїв. Його головна перевага проста: ви отримуєте OpenWrt, WireGuard VPN, три гігабітні Ethernet-порти, USB 3.0, живлення через USB Type-C і можливість підключити резервний інтернет в одному компактному пристрої. Без
Routersua.comНовий магазин
(Одеса)
Поскаржитись
3 995 грн.

Маршрутизатор GL-iNet Slate Plus (GL-A1300)

Виробник: GL-iNet. Частота роботи WiFi, ГГц: 5. Інтерфейс підключення до локальноі мережі (LAN): Gigabit Ethernet. Стандарт б... щеездротового з'єднання: 802.11 ac. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 g. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 n. Інтерфейс підключення до інтернет (WAN): Gigabit Ethernet. Частота роботи WiFi, ГГц: 2.4. Тип живлення: від USB. Стандарт бездротового з'єднання: 802.11 a. Наявність USB портів: 1 x USB 3.0. Стан
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
5 979 грн.

Wi-Fi-маршрутизатор GL.iNet Slate Plus (GL-A1300)

Easybay.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 128 грн.
ще 4 пропозиції
Відеоогляди