Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   GL.iNet

Роутер GL.iNet Slate 7 (GL-BE3600)

Фото - Wi-Fi адаптер GL.iNet Slate 7
Відео 9Фото 15
GL.iNet Slate 7
WAN:Ethernet, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 1 порт, 2.5 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 7 (BE)
2.4 ГГц:688 Мбіт/с
5 ГГц:2882 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 2 антен(и), незнімні
Портативний маршрутизатор для подорожей. Операційна система OpenWrt. Вбудований сенсорний дисплей: швидке підключення через QR-коди, включення VPN, моніторинг швидкості та інші функції. Швидкість VPN до 490 Мбіт/с WireGuard і до 385 Мбіт/с OpenVPN-DCO.
Всі характеристики
Характеристики Slate 7
Колір
Тип пристроюроутер
Вхід даних (WAN-port)Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Частотний діапазон2.4 ГГц
5 ГГц
Діапазони роботидводіапазонний (2.4 ГГц та 5 ГГц)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц688 Мбіт/с
Макс. швидкість при 5 ГГц2882 Мбіт/с
Смуга пропускання160 МГц
Підключення LAN
WAN1 порт
2.5 Гбіт/с
LAN1 порт
2.5 Гбіт/с
USB-A 5Gbps1 шт.
Антена і передавач
Wi-Fi антен2 шт.
Тип антензовнішня
MU-MIMO
Апаратна частина
ПроцесорQualcomm
Кількість ядер4
Тактова частота1.1 ГГц
Оперативна пам'ять1 ГБ / DDR4 /
Flash-пам'ять512 МБ / NAND /
Функції
Функції та можливостібалансування навантаження (Dual WAN)
резервування каналу
NAT
режим моста
репітер
мережевий екран (Firewall)
ДодатковоDHCP-сервер
файл-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
Інше
Живлення від USB-C
Споживана потужність18 Вт / максимальна /
Робоча температура0 °C ~ +40 °C
Габарити130x91x34 мм
Вага295 г
Офіційний сайтgl-inet.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Маркування виробника
GL-BE3600

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити GL.iNet Slate 7

Усі ціни 8 →

GL-iNet Маршрутизатор GL-iNet Slate 7 (GL-BE3600) (GL-BE3600)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
9 499 грн.

WiFi 7 VPN Роутер GL.iNet Slate 7 (GL-BE3600)

GL.iNet Slate 7 (GL-BE3600) — це компактний Wi-Fi 7 VPN-роутер для дому, офісу, подорожей або роботи з павербанком, де потріб... щеен швидкий інтернет, захищена мережа та зручне керування без зайвої складності. Його головна перевага проста: ви отримуєте сучасний Wi-Fi 7, VPN одразу для всіх пристроїв, два порти 2,5 Гбіт/с, USB 3.0, сенсорний екран і живлення через USB Type-C в одному компактному корпусі. Без окремих
Routersua.comНовий магазин
(Одеса)
Поскаржитись
7 595 грн.

Маршрутизатор GL-iNet Slate 7 (GL-BE3600) (GL-BE3600)

Wi-Fi 7: швидкість та стабільність для всіхGL-iNet Slate 7 (GL-BE3600) підтримує найновіший стандарт Wi-Fi 7 і може досягати... щешвидкості до 3600 Мбіт/с на трьох діапазонах (2.4, 5 та 6 ГГц). Забудьте про затримки під час відеодзвінків і падіння сигналу під час онлайн-ігор — такий запас дозволяє стабільно підключити до 120 пристроїв. Для сім’ї, фрілансера або невеликої команди цей маршрутизатор стане
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
9 609 грн.

Wi-Fi роутер GL.iNet Slate 7 (GL-BE3600)

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 811 грн.

Wi-Fi роутер GL.iNet Slate 7 (GL-BE3600) NW66702

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
9 255 грн.
ще 3 пропозиції
Відеоогляди