Радіатор опалення Global VOX R 500/95 1
Модифікації Global VOX R 3
Характеристики
Global VOX R 500/95 1 |
Тип радіатора | секційний | Країна походження бренду | Італія | Гарантія виробника | 10 років | Матеріал | алюміній | Кількість секцій | 1 шт | Робочий тиск | 16 бар | Макс. тиск | 24 бар | Тиск на розрив | 48 бар | Об'єм теплоносія | 0.46 л | Макс. температура теплоносія | 110 °C | Монтаж | на стіну | Підключення | бічне | Міжосьова відстань | 500 мм | Діаметр підключення | 1" | Тепловіддача | 193 Вт / при ΔТ=70ºС / | Висота радіатора | 590 мм | Ширина радіатора | 80 мм | Товщина радіатора | 95 мм | Вага | 1.45 кг | Дата додавання на E-Katalog | лютий 2015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Global 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Global.
Де купити Global VOX R 500/95 1
|
Global Radiatori Global Radiatori Vox R 500/100 | 448 грн. |
|
Global Radiatori VOX R 500/100 15797 | 469 грн. |
|
Алюмінієвий радіатор Global VOX R 500/100 94252092048 | 575 грн. |
Продавець: Water Climate ... |
Радіатор алюмінієвий Global VOX R 500/100Маркетплейс: Rozetka.ua
Water Climate Technology
З нами 5 років (Київ)Поскаржитись | 486 грн. |
Закрити
Динаміка цін на Global VOX R 500/95 1