Дитячий велосипед Globber Trike Explorer 4 in 1
Відео 2Фото 70 |
Globber Trike Explorer 4 in 1 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Купити Globber Trike Explorer 4 in 1
Велосипед Globber EXPLORER TRIKE 4в1, червоний, до 20кг, 3 колеса 632-102- | 5 900 грн. |
Велосипед Globber Explorer trike 4 в 1 бірюзовий (632-105-3) 632-105-3 | 6 959 грн. |
Велосипед дитячий триколісний Globber Explorer Trike 4 в 1 Червоний (632-1 | 5 900 грн. |
Велосипед Globber Explorer trike 4 в 1 рожевий (632-110-3) 632-110-3 | 6 959 грн. |
Велосипед Globber Explorer trike 4 в 1 м'ятний (632-206-3) 632-206-3 | 6 959 грн. |
Велосипед і біговел
Дебютант 2020 року позиціонується виробником Globber як рішення 4 в 1. Його можна використовувати як прогулянкову коляску, навчальний (разом з батьківською ручкою) і повноцінний (без неї) 3-колісний велосипед, а також як біговел.
Для реалізації останнього сценарію в Globber Trike Explorer 4 in 1 передбачена запатентована система об'єднання двох задніх коліс в одне — широке й стійке. До речі, така трансформація виконується без застосування додаткових інструментів, а зняті педалі можна зберігати під сідлом. А значить навіть в рамках однієї прогулянки нескладно почергово користуватися біговелом і 3-колісним велосипедом.
Безпечно і зручно для малюка
Система безпеки представлена захисним бампером і 5-точковими ременями з плечовими накладками. Для батьків передбачена ручка з вбудованою системою рульового управління і пара гальм (на кожне із задніх коліс). Останні виготовлені з гуми, тож не потребують підкачки.
Велосипед отримав регульоване по висоті сидіння (2 позиції). А для юних користувачів (від 10 місяців) передбачена знімна підставка для ніг. Висока спинка з м'яким покриттям знімається, а сидушка таким чином перетворюється в сідло. Є і навіс від сонця зі ступенем захисту UPF 50+.
Легкий і компактний
Рама виготовлена з пластику, внаслідок чого вдалося полегшити конструкцію та зробити її не громіздкою. Так, в повному спорядженні модель важить 6.8 кг, а в режимі 3-колісного велосипеда або біговела — 4.5 кг. Щоправда, тут немає багажника для перевезення іграшок або батьківських речей. Але у зв'язку з цим і допустиме навантаження на раму в 20 кг не повинне стати проблемою: діти до 5 років рідко бувають важчими.
Globber Trike Explorer 4 in 1 — цікавий велосипед-коляска, що легко трансформується у 2-колісний біговел.