Дитячий велосипед Royal Baby Freestyle Steel 18 (RB18B-6)
Відео 2Фото 6 |
Royal Baby Freestyle Steel 18 |
|
Пляшка для води, насос, комплект ключів і крила в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Baby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Baby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Baby Freestyle Steel 18
Усі ціни 21 →Велосипед 18" RoyalBaby FREESTYLE синий RB18B-6-BLU | 7 200 грн. |
Велосипед RoyalBaby FREESTYLE 18", OFFICIAL UA, червоний (RB18B-6-RED) | 7 200 грн. |
Велосипед RoyalBaby Freestyle 18", синий | 7 200 грн. |
Велосипед RoyalBaby FREESTYLE 18, синій RB18B-6-BLU | 7 200 грн. |
Велосипед RoyalBaby FREESTYLE 18", OFFICIAL UA, червоний RB18B-6-RED | 8 000 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда Royal Baby Freestyle Steel 18:
- Тримач пляшки
Модификації Royal Baby Freestyle Steel 18
Ціни на Royal Baby Freestyle Steel 18 |
---|---|---|---|---|
Royal Baby Freestyle Steel 12 | від 4 121 грн. | 5 пропозицій | ||
Royal Baby Freestyle Steel 16 | від 4 812 грн. | 19 пропозицій | ||
Royal Baby Freestyle Steel 18 | від 4 379 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →