Смартгодинник
Globex Smart Watch Atlas
Фото 12 |
Globex Smart Watch Atlas
Дисплей:1.8 ", 286x240 пікс, TFT
Корпус:метал, IP67
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Спорт і туризм:GPS
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Smart Watch Atlas
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globex Smart Watch Atlas
Усі ціни 93 →Смарт-годинник Globex Smart Watch Atlas Black | 1 926 грн. |
Смарт-годинник Globex Atlas Gold | 1 816 грн. |
Смарт-годинник Globex Smart Watch Atlas Grey | 2 499 грн. |
Смарт-часы Globex Atlas Gold | 1 754 грн. |
Смарт-часы Globex Smart Watch Atlas (black) | 2 002 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →