Смартгодинник
W&O X9 Pro 2
Фото 12 |
W&O X9 Pro 2
Дисплей:2.02 ", 385x320 пікс, Super AMOLED
Корпус:метал, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Спорт і туризм:GPS, компас
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики X9 Pro 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити W&O X9 Pro 2
Усі ціни 10 →Смарт-годинник W&O X9 Pro2 Amoled+IP67 Silver (WOX9P2Silver) | 1 098 грн. |
Смарт-часы W&O X9 Pro2 Amoled+NFC+IP67 Silver WOX9P2Silver | 918 грн. |
Смарт-годинник W&O X9 Pro2 Amoled+IP67 Silver | 1 021 грн. |
Смарт-часи W&O X9 Pro2 Amoled+IP67 Silver (WOX9P2Silver) | 1 299 грн. |
Смарт-часы W&O X9 Pro2 Amoled+NFC+IP67 Black WOX9P2Black | 918 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →