Навушники
Golf Earphone GF-M6
Фото 4 |
Golf Earphone GF-M6 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golf 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golf.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golf Earphone GF-M6
Усі ціни 10 →Навушники вакуумні GOLF M6 з мікрофоном White | 313 грн. |
Навушники вакуумні GOLF M6 з мікрофоном Black | 313 грн. |
Навушники вакуумні з мікрофоном провідні гарнітура GOLF M6 Білий | 216 грн. |
Навушники GOLF with mic M6 сірі | 240 грн. |
Навушники GOLF with mic M6 білі | 240 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →