Радіоприймач / годинник Golon RX-9100
Golon RX-9100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golon RX-9100
Усі ціни 26 →Акустична система Golon радіоприймач акумуляторний з USB виходом в ретро с | 699 грн. |
Радіоприймач Golon RX-9100 SD/MP3 c LED ліхтариком червоний | 647 грн. |
Радіоприймач Golon RX-9100 SD/MP3 c LED ліхтариком синій | 647 грн. |
Радіоприймач Golon RX-9100 SD коричневий | 647 грн. |
Радіоприймач з USB виходом GOLON RX-9100 Чорний з коричневим | 680 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →