Радіоприймач / годинник Golon RX-002UAR
Golon RX-002UAR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golon RX-002UAR
Усі ціни 26 →Радіоприймач Golon RX-002UAR з MP3 USB | 865 грн. |
Радіоприймач з ліхтарем Golon RX-002UAR з Bluetooth та USB/SD 5 Вт | 711 грн. |
Радіоприймач G0LON RX-002 UAR 220 Ст. | 711 грн. |
Портативний FM радіоприймач GOLON RX-002 ФМ радіо програвач (приймає флешк | 1 365 грн. |
Радіоприймач портативний Golon RX-002 (4646) FM/USB/SD red | 767 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →