USB-флешка GOODRAM Click 16 ГБ
Фото 3 |
GOODRAM Click 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
крута флешка зручність використання німа Vitaliy Naluvayko: користуюся GOODRAM Click 8Gb менше місяця |
Додати відгук
Модификації GOODRAM Click
Ціни на GOODRAM Click |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Click 32 ГБ | від 169 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Click 64 ГБ | від 209 грн. | 14 пропозицій | ||
GOODRAM Click 128 ГБ | від 317 грн. | 11 пропозицій |