USB-флешка GOODRAM Click 64 ГБ (UCL2-0640W0R11)
Фото 3 |
GOODRAM Click 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM Click 64 ГБ
Усі ціни 14 →USB флеш накопитель GOODRAM 64GB Cl!ck White USB 2.0 (UCL2-0640W0R11) UCL2 | 237 грн. |
GoodRam 64 GB Click White UCL2-0640W0R11 UCL2-0640W0R11# | 309 грн. |
Goodram GoodRAM 64GB UCL2 White Retail (UCL2-0640W0R11) UCL2-0640W0R11@ | 219 грн. |
GOODRAM 64 GB Click White UCL2-0640W0R11 | 222 грн. |
Накопитель GoodRAM Click 64GB USB 2.0 White (UCL2-0640W0R11) | 239 грн. |
ще 9 пропозицій
крута флешка зручність використання німа Vitaliy Naluvayko: користуюся GOODRAM Click 8Gb менше місяця |
Додати відгук
Модификації GOODRAM Click
Ціни на GOODRAM Click |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Click 32 ГБ | від 169 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Click 64 ГБ | від 209 грн. | 14 пропозицій | ||
GOODRAM Click 128 ГБ | від 317 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →