USB-флешка GOODRAM Twister 8 ГБ
Фото 3 |
GOODRAM Twister 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM Twister 8 ГБ
Усі ціни 42 →Флеш-накопичувач USB2.0 8GB GOODRAM UTS2 (Twister) Black (UTS2-0080K0R11) | 117 грн. |
GooDRam 8GB Twister USB 2.0 (UTS2-0080K0R11) Black | 148 грн. |
USB флеш накопитель GOODRAM 8GB Twister Black USB 2.0 (UTS2-0080K0R11) UTS | 305 грн. |
GoodRam UTS2-0080K0R11 | 209 грн. |
USB флеш накопичувач Goodram 128GB UTS2 Twister Black USB 2.0 (UTS2-1280K0 | 277 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 1 1 |
Через 3 тижні неактивного користування стався збій: пише "Вставте диск у дисковод F:" Так що флешку рекомендувати я не можу Швидка, непогано виглядає ДУЖЕ швидко зламалася користуюся GOODRAM Twister 64Gb тиждень рекомендую не купувати |
Проста, надійна і дешева, раджу тим, хто не женеться за швидкістю. Надійність, стабільність, добрий корпус, індикатор роботи. не помічено Валерий: користуюся GOODRAM Twister 16Gb більше року |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Руслан
24 лютого 2013, 23:06
Как ее восстановить?компьютер ее не видит. #
Выводится сообщение:одно из подключенных устройств работает не правильно.Как ее восстановить?Она всего у меня год.Покупал новой.Жалко выкидывать
Вадім
4 жовтня 2013, 12:19
Флешка на 32 гіга,читає тільки компютор,а інші пристрої її не читають,чому??? #
Сергей
4 лютого 2013, 00:03
Скорость этой флэшки в Мегабитах на прием и отдачу данных? #
Скорость этой флэшки в Мегабитах на прием и отдачу данных?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації GOODRAM Twister
Ціни на GOODRAM Twister |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Twister 4 ГБ | від 167 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Twister 8 ГБ | від 117 грн. | 44 пропозиції | ||
GOODRAM Twister 16 ГБ | від 127 грн. | 39 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 32 ГБ | від 139 грн. | 35 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 64 ГБ | від 139 грн. | 47 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 128 ГБ | від 271 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →