USB-флешка SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 ГБ (SDCZ74-256G-G46)
Відео 18Фото 8 |
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256Gb |
|
Стильний, компактний та продуктивний USB Flash накопичувач ємністю 256 Гб зі швидкісним інтерфейсом USB 3.2 Gen1 та елегантним дизайном. Корпус пристрою, виконаний з металу, відрізняється невеликими габаритними розмірами, скромною вагою та відсутністю захисного ковпачка інтерфейсного роз'єму. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для вирішення широкого кола різних завдань.
Завдяки використанню продуктивного контролера та якісної flash-пам'яті USB накопичувач SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 ГБ демонструє високу швидкість послідовного читання (до 150 Мбайт/с) та запису (до 60 Мбайт/с). Він легко впорається з роллю сховища різних документів, таблиць, презентацій, зображень і мультимедійного контенту. Може використовуватися як надійний носій важливого цифрового ключа.
Сумісний з широким асортиментом сучасних мультимедійних плеєрів, LCD/OLED-телевізорів UltraHD/4K-дозвіл, роутерів, автомобільних аудіосистем та іншою побутовою електронікою. Копіювання відеофайлу розміром 4 Гб з такого пристрою на комп'ютер займає всього 30 сік, а десяток-другий фотографій копіюються майже миттєво. Фірмове програмне забезпечення SanDisk SecureAccess дозволяє надійно захистити шифруванням окремі папки для зберігання конфіденційної інформації, а програма RescuePRO Deluxe відновить випадково віддалені файли.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 ГБ
Усі ціни 46 →USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Luxe Usb 3.1 Silver (SDCZ74-256G-G46) | 1 141 грн. |
USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Luxe Usb 3.1 Silver (SDCZ74-256G-G46) | 1 137 грн. |
Накопитель SANDISK 256GB USB 3.1 Type-A Ultra Luxe (SDCZ74-256G-G46) | 1 099 грн. |
SanDisk Ultra Luxe 256 GB USB 3.1 Gen. 1 (SDCZ74-256G-G46) | 998 грн. |
Накопитель SanDisk 256GB USB 3.1 Type-A Ultra Luxe SDCZ74-256G-G46 | 1 030 грн. |
Если не планируется часто записывать большие объёмы данных, а только читать, то можно брать. Металлический корпус Более высокая скорость чтения (~ 33 Mb/s) по сравнению с флешками USB 2.0 5 лет гарантии Относительная дешевизна Крайне низкая скорость записи (~ 4,6 Mb/s) Юрий Марчук: користуюся SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32Gb менше місяця |
Модификації SanDisk Ultra Luxe USB 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 ГБ | від 249 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 64 ГБ | від 312 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 ГБ | від 487 грн. | 43 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 ГБ | від 967 грн. | 47 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 ГБ | від 1 978 грн. | 34 пропозиції |