USB-флешка SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ (SDCZ50-128G)
Відео 14Фото 4 |
SanDisk Cruzer Blade 128Gb |
|
Компактність.
Немає підтримки USB 3.0.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ
Усі ціни 38 →SanDisk 128GB USB Cruzer Blade (SDCZ50-128G-B35) | 440 грн. |
USB флеш накопитель SANDISK 128GB Cruzer Blade USB 2.0 (SDCZ50-128G-B35) S | 427 грн. |
Флеш накопичувач SanDisk Cruzer Blade 128GB USB2.0 Black/Red (SDCZ50-128G- | 429 грн. |
SanDisk 128 GB Cruzer Blade (SDCZ50-128G-B35) SDCZ50-128G-B35 | 519 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 128GB Cruzer Blade USB 2.0 (SDCZ50-128G-B35) | 527 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
7 5 14 10 |
Купив багато років тому таку, на 4 гб. Чудовий, красивий дизайн. Служить досі, про покупку не шкодую, замовив зараз уже на 32 гігабайти. Для когось пластиковий корпус не дуже, але це знизило ціну на неї, і мені не дуже важливо. Дизайн, швидкість роботи (хороша за свою ціну), немає ковпачка, який можна втратити Bohdan T: користуюся SanDisk Cruzer Blade 128Gb більше року |
У мене вона одна і працює поки пару місяців. Працює без нарікань. Але вже видно що починає підтиратися пластик. Зручно що можна носити великий об'єм на ремінці. Та й роботою я задоволений. моноблок-втратити ковпачок або зламати висувну клямку не вийде. Працює швидко і не сказав би, що сильно гріється. Пластик досить швидко треться. Плюс носити в кишені-страшно. Зламати можна. користуюся SanDisk Cruzer Blade 128Gb місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
SanDisk - один із найкращих виробників накопичувачів у світі. Чудова швидкість, довгі рядки роботи. Швидкість, компактність, надійність на довгі роки Написи на пластику з часом стираються. Ruslan ShiZ: користуюся SanDisk Cruzer Blade 32Gb більше року |
Показано 3 з 41 відгуку
ще 10 відгуків
anonim
17 листопада 2018, 09:26
Флэшка забилась после форматирования полностью #
Вставил флэшку в телефон работает , в пк неработает , с начала мой пк видел но не открывал её , после чего всавил её в телевизор но её он так же не показывает . Затем через смартфон я её форматировал так как у меня выбило предупреждение что флэшка некорректно работает и нужно её отформатировать , и после форматирования она забилась какими-то файлами которые я не могу удалить . ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА.
anonim
20 жовтня 2015, 11:20
Флешка sandisk cruzer blade 16gb #
флешка sandisk cruzer blade 16gb невидится на ноуте aser extensa 5230 (windows XP sp3), хотя читается на ПК (windows 7). файловая система NTFS/
Показано 3 із 20 запитань
ще 15 запитань
Модификації SanDisk Cruzer Blade
Ціни на SanDisk Cruzer Blade |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ | від 151 грн. | 123 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Blade 32 ГБ | від 128 грн. | 97 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 64 ГБ | від 198 грн. | 70 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ | від 319 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →