Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x4Gb GR2400S464L17S/4G
GOODRAM GR2400S464L17S/4G 2400 МГц CL17 2666 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x4Gb GR2400S464L17S/4G
Усі ціни 42 →Модуль пам`ятi SO-DIMM 4GB/2400 DDR4 GOODRAM (GR2400S464L17S/4G) GR2400S46 | 510 грн. |
Память для ноутбуків Goodram 4 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (GR2400S464L17S/4G | 1 005 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 4GB/2400 DDR4 GOODRAM (GR2400S464L17S/4G) GR2400S464L17S/4G | 500 грн. |
Goodram SoDIMM DDR4 4GB 2400 MHz GR2400S464L17S/4G | 569 грн. |
Модуль памяти GoodRAM 4Gb DDR4 2400MH z sodimm GR2400S464L17S/4G | 555 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x4Gb GR2400S464L17S/4G | від 494 грн. | 42 пропозиції | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x4Gb GR2666S464L19S/4G | від 476 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →