Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 1x4Gb GR2666D464L19S/4G
GOODRAM GR2666D464L19S/4G 2400 МГц CL17 2666 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR4 1x4Gb GR2666D464L19S/4G
Усі ціни 30 →Модуль пам`яті DDR4 4GB/2666 GOODRAM (GR2666D464L19S/4G) GR2666D464L19S/4G | 510 грн. |
ОЗУ DDR4 4GB/2666 GOODRAM (GR2666D464L19S/4G) GR2666D464L19S/4G | 510 грн. |
Goodram DDR4 4GB 2666 MHz GR2666D464L19S/4G | 579 грн. |
Модуль памяти GoodRAM DDR4 4GB/2666 (GR2666D464L19S/4G) GR2666D464L19S/4G | 555 грн. |
GooDRam 4GB DDR4 2666 MHz (GR2666D464L19S/4G) | 527 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR4 1x4Gb
Ціни на GOODRAM DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 1x4Gb GR2400D464L17S/4G | від 466 грн. | 31 пропозиція | ||
GOODRAM DDR4 1x4Gb GR2666D464L19S/4G | від 510 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →