USB-флешка GOODRAM Cube 64 ГБ
Відео 1Фото 5 |
GOODRAM Cube 64Gb 16 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM Cube 64 ГБ
Усі ціни 39 →Флеш-накопичувач USB2.0 64GB GOODRAM UCU2 (Cube) Black (UCU2-0640K0R11) UC | 175 грн. |
GooDRam 64GB UCU2 Cube Black USB 2.0 (UCU2-0640K0R11) | 202 грн. |
Флеш пам'ять USB 2.0 64GB UCU2 Cube Black UCU2-0640K0R11 | 222 грн. |
GoodRam 64 GB UCU2 Black (UCU2-0640K0R11) UCU2-0640K0R11 | 249 грн. |
Goodram 64Gb UCU2 Cube Black USB 2.0 (UCU2-0640K0R11) UCU2-0640K0R11 | 190 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM Cube
Ціни на GOODRAM Cube |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Cube 16 ГБ | від 149 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM Cube 64 ГБ | від 171 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →